CZ SK

  • web
  • zwcad 2020
  • edu lic
  • Previous
  • Další

Rádi bychom vás informovali, že prodej ZWCAD Classic byl kvůli jeho nekompatibilitě s Windows 10 ukončen.

ZWCAD Classic

ZWCAD Classic - stáhnout zdarma
  Akce  ZWCAD Stáhnout ZWCAD Classic - DEMO

Jak může ZWCAD uspokojit Vaše každodenní potřeby v navrhování? Čtěte níže:

 

Navrhování - kreslení    (Obrázky, Mtext odkazy, Šrafy, Revizní obláček, Bloky)
Správa  (Palety nástrojů, Design center, Správce vlastností hladin)
Prostředí   (Uživatelsky přátelské prostředí, Nastavitelné uživatelské prostředí)
Úspora času   (Porovnávání souborů, Rozdělení kóty, Externí reference, Pevný profil, Pole, Tabulka)
Výstupy   (Tisk, Publikování, eTransmit, Render)

Navrhování - kreslení

Obrázky

Připojení rastrového obrázku k výkresům zpřehlední váš návrh. ZWCAD Classic podporuje řadu obrazových formátů, včetně BMP, TIF, GIF, JPG, PNG, PCX, TGA a ECW BMP, TIF, GIF, JPG, PNG, PCX, TGA a ECW.

Obrázky - ZWCAD classic
Multiodkazy - ZWCAD Classic 

Multiodkazy

Multiodkaz vám umožní připojit poznámky k většímu počtu objektů na výkrese. Můžete přidat odkazové čáry do existujícího multiodkazu nebo ho z něj velmi jednoduše odebrat.

Šrafy

Šrafy vyplňují předdefinovaným vzorem nebo gradientem uzavřený prostor nebo objekt s pevnou výplní. Výkres tak vypadá živěji a lépe se prezentuje. ZWCAD Classic také podporuje .pat soubory z jiných CAD softwarů.

 

Šrafy - ZWCAD Classic

Revizní obláček - ZWCAD Classic

Revizní obláček

Revizní obláček upozorňuje na oblasti výkresu, které obsahují revize. Můžete zvolit styl obláčku revize: Normální nebo Kaligrafický, stejně jako převést objekty na revizní obláčky, jako jsou kruhy, elipsy nebo křivky.

 

Block

Funkce Bloky vytvoří z více objektů jeden, což vám umožní standardizovat nakreslené komponenty a znovu je použít v jiných výkresech. Atributy bloků mohou vložit jakékoliv textové informace, např. inventární čísla, informace o cenách a podrobné popisy multi čar.

 

Bloky - ZWCAD Classic

Správa

Palety nástrojů

Funkce palety nástrojů poskytuje efektivní způsob, jak organizovat, sdílet a ukládat "nástroje" jako jsou bloky, šrafovací vzory, entity a dokonce i rozšiřující nadstavby, které Vám rádi vyrobíme dle Vašich požadavků.

 

Palety nástrojů - ZWCAD Classic
Design center - ZWCAD Classic 

Design Center

Design Center umožňuje vyhledávání a přístup do všech CAD zdrojů uložených na vašem počítači nebo jiných počítačích v místní síti. Do aktuálního výkresu můžete vložit obsahy jako např. styly kót, bloky, styly textu, typy čar a dokonce i vrstvy z jiných výkresů.

 

Správce hladin

Ve správci hladin jsou uvedeny všechny vrstvy a jejich vlastnosti pro hromadné zpracování. Všechny úpravy vlastností a změny jsou viditelné ve správci, proto se s výkresem pracuje jednodušeji a efektivněji.

Šrafy - ZWCAD Classic

Prostředí

Uživatelsky přátelské prostředí

Pro uživatele ZWCADu je jednoduché používat jeho prostředí, protože je stejné jako prostředí ostatních windows aplikací. Můžete nastavovat toolbary, roletové meny, celkový vzhled i jednotlivé ikony a celkový vzhled si nastavite podle svých zvyklostí. To vám umožní začít pracovat s ZWCAD Classic ihned. Karty výkresu Vám umožní snadné přepínání mezi otevřenými výkresy.

 

Uživatelsky přátelské prosředí - ZWCAD Classic
 Nastavitelné uživatelské prostředí - ZWCAD Classic

Uživatelské změny prostředí

Můžete si nastavovat jednotlivé části uživatelského prostředí ZWCAD Classic (příkazy, toolbary, horké klávesy a klávesové zkratky).

ZWCAD Classic Vám přináší nejvíce pohodlné návrhové prostředí s cílem umožnit co nejefektivnější práci.

 

Úspora času

Porovnávání souborů
Funkce porovnávání souborů vám pomůže najít rozdíly mezi dvěma podobně vypadajícími výkresy. Klade důraz na rozdíly podle barevného kódování změněných objektů, bloků, a dokonce i externích referencí. Můžete také upravit nastavení porovnávání, jako jsou barvy a filtry.

 


 

Porovnání souborů - ZWCAD Classic
Rozdělení kóty - ZWCAD Classic

Rozdělení kótovací čáry

Funkce rozdělení kótovací čáry přeruší čáru tam, kde ji protínají jiné čáry - bez toho aniž by se čára rozbila. Výkres je tak mnohem přehlednější. Rozdělené kóty jsou stále snadno nastavitelné.

 

 

Externí reference

Vkládejte celé DWG soubory jako externí reference. Každý z vašeho týmu tak mohou pracovat společně na velkém návrhu, aniž by se o mnoho zvýšila velikost souboru výkresu.

 Externí reference - ZWCAD Classic
 Pevný profil - ZWCAD Classic

Tvar z profilu

Vytvořit tvar z profilu je velmi jednoduché.

Skryté a viditelné čáry jsou automaticky zobrazovány v rozdílných hladinách.


Pole

Někdy je potřeba aktualizovat textové informace ve výkresech. Tuto mravenčí práci vyřešíte pomocí funkce Pole. Textové informace se automaticky zaktualizují.

 Pole - ZWCAD Classic
 Tabulka - ZWCAD Classic

Tabulka

Funkce Tabulka umožňuje snadno a v jediném kroku vytvářet úhledné tabulky. Tabulka jde na místě upravovat, stejně jako kdyby jste pracovali v aplikaci Microsoft Excel. Navíc, tabulky mohou exportovat a importovat datové soubory do Excelu a také z něj.

Výstupy

Plot/Tisk

Výkresy můžete tisknout na papír a taky do souboru. Pomocí nastavení s mnoha možnostmi doladíte tisk tak, aby Vám vyhovoval, včetně zadávání formátu papíru, nastavení vykreslování měřítka, výběr stylu vykreslování a přidáním tiskárny a plotru.

 


 

Tisk - ZWCAD Classic
Rozdělení kóty - ZWCAD Classic

Publikování

S touto funkcí, mohou být modely a nákresy publikovány do jednoho nebo vícestránkového souboru DWF nebo do tiskárny/ plotru. To vám umožní rychle a bezpečně sdílet výkresy s kolegy či klienty.

eTransmit

Funkce eTransmit zlepšuje spolupráci mezi vámi a vašimi klienty. Jednoduchým kliknutím, nashromáždí všechny souvisejících výkresy a podpůrné soubory a sestaví je do jednoho balíku. Balíček zahrnuje výkresy, obrázky, externí reference, písma a další soubory, které byste určitě chtěli připojit.

Externí reference - ZWCAD Classic
Render - ZWCAD Classic

Render

Realistické ztvárnění 3D modelů zjednodušší komunikaci se zákazníky. 2D výkresy jsou totiž pro mnoho klientů složité a nepřehledné. ZWCAD Classic nabízí pro generování vizualizace bohatou paletu materiálů, osvětlení a nastavení prostředí oblasti. Je to dobrý způsob, jak předvést své návrhy a odsouhlasit je s ostatními.

                                                                                                       zwcad classic  zwcad classic

zbyněk

  Potřebujete poradit? Kontaktujte mne:
 

Prodejce ZWCAD / Skijo / TDS-TECHNIK

Zbyněk Mrkus

  GSM: +420 733 681 611
 

mail:

mrkus@cadservis.com

     

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info