CZ SK

  • web
  • zwcad 2020
  • edu lic
  • Previous
  • Další

CADprofi - upgrade (všechny moduly)

CADprofi - upgrade (všechny moduly)

CADprofi - upgrade (všechny moduly)

  • Cena: 13500 Kč
  • Cena: 16335 Kč s DPH
  • Cena za měrnou jednotku: 16335 Kč s DPH / lic
CAD Profi - všechny moduly
Parametrický 2D modelář, nadstavba pro TZB, Elektro, Strojírenství a Architekturu.

cad profi

cad profi

 

 

 

 

 

CAD profi je komplexní aplikace, podporující navrhování a výrazně urychlující projektování instalací voda/kanál, ventilačních technologií, vzduchotechniky, vytápění, elektrických a jiných rozvodů v prostředí systémů ZWCAD, AutoCAD, AutoCAD LT a jiných CAD systémů. Je navržen způsobem, který umožňuje po jeho nainstalování určit se kterým z nainstalovaných CAD systémů má pracovat. Toto přiřazení je možné kdykoliv změnit, či zrušit vykonané přizpůsobení příslušného CADu a to bez odinstalování systému CP-System.
Také má otevřenou strukturu, takže je možné přizpůsobování si programu svým požadavkům. Úpravy uživatelů jsou odděleny od systému a tedy při upgrade programu budou automaticky převzaty do nové verze.
Moduly pro CAD Profi:

Modul Architektura

Tento modul můžete používat pro vytváření stavebních půdorysů, řezů a výškových pohledů. Program obsahuje funkce usnadňující kreslení sendvičových stěn, stavební kótování a rychlé zpracování popisů výkresu. Modul je dodáván s rozsáhlou knihovnou oken, dveří, nábytku a dalších zařizovacích předmětů. Aplikace disponuje i jedinečnou podporou pro návrh nouzových plánů a únikových tras.

Modul Mechanika

Tento model je vybavený rozsáhlou sadou normalizovaných dílů, ocelových armatur a dalších výrobků z oceli na základě místních a mezinárodních norem. Knihovna obsahuje šrouby, vruty, podložky, matice, klouby, nýty, otvory, drážky, klíny, čepy, kolíky, ložiska, maznice, zúžené nosníky a součásti používané při návrhu tepelných výměníků a dalších zařízení. Vynikající editor schémat a náčrtů značně usnadňuje tvorbu výkresů instalatérských a vzduchových instalací.

Modul TZB - Vzduchotechnika a Potrubí

Tento modul obsahuje knihovnu objektů, které umožňují konstrukci zařízení jakéhokoli typu: TZB (topení, ventilace, klimatizace), potrubí, kanalizace, voda, plyn, zdravotní instalace, požární bezpečnost a chladící zařízení, stejně jako jiné druhy technologických zařízení pro pozemní stavitelství a využití v průmyslu. Funkce, jako je navrhování půdorysů a diagramů, izometrické pohledy, pohledy a řezy, umožňuje uživatelům při navrhování komplexního projektu použít jediného softwarového řešení.

Modul Elektro

Tento modul můžete používat na návrh komplexních instalací, jako jsou energetické, světelné, nízko-napěťové, telekomunikační, zabezpečovací a anténní instalace. Program obsahuje několik tisíc symbolů založených na nejnovějších normách, tak jako knihovny svítidel, rozvaděčů a další. Aplikace poskytuje jednoduchý spůsob kreslení a vedení elektroinstalačních kanálů. Mezi nejužitečnější funkce patří automatické číslovaní (adresování) elektrických obvodů a pohodlný editor plánů a diagramů.

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info