CZ SK

ZWCAD CLASSIC už je k dispozici!

ZWCAD Classic

ZWCAD Classic

ZWCAD CLASSIC už je k dispozici!

Tak jak jsme slíbili, přinášíme více informací o nové výroční verzi ZWCAD Classic.

ZWCAD Classic je vynikající nový DWG editor, který pomůže uživatelům, kteří potřebují pracovat s DWG výkresy nejnovější verze. Tyto výkresy Vám umožní upravovat, doplňovat a tisknout. Případně můžete využívat funkcionalit stavební nadstavby SkiJo nebo jiných nadstaveb.

Tato verze je výrazným milníkem v CAD programech společnosti ZWSOFT. Odstraní málo používanou verzi ZWCAD Standard a nastoupí na její místo. Tím pádem vznikne produkt, který bude ve vynikajícím poměru cena/výkon pro jednodušší použití, např. mistry na stavbách, lidí z inženýringu, správy budov a pod.

ZWCAD Classic Vám zároveň pomůže překlenout období do uvedení nové verze ZWCAD 2017, která vyjde koncem dubna 2016. O novinkách verze 2017 Vás budeme průběžně informovat.

Pro všechny jsme nastavili rovné podmínky. Tudíž můžete nakoupit buď ZWCAD Classic samostatně a pak ho upgradovat nebo si předplatit ZWCAD 2017. Obojí za stejných podmínek.

 

Níže naleznete odkazy k informacím o verzi ZWCAD Classic a jejich cenových zvýhodněních:

 

ZWCAD Classic a jeho funkce Porovnání ZWCAD Classic x AutoCAD
Zde si můžete zdarma stáhnout a vyzkoušet ZWCAD Classic Zde naleznete všechny ceny ZWCAD classic

 

Přejeme Vám příjemnou práci v CADu!
Váš ZWCAD tým  (distributor ZWCAD pro Českou a Slovenskou republiku)        CADservis, s.r.o. - distributor ZWCAD/ZW3D pro ČR/SR

 

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info