CZ SK

  • web
  • zwcad 2020
  • edu lic
  • Previous
  • Další

ZW3D za polovinu ceny SolidWorks

ZW3D CAD/CAM řešení vám zajistí bezproblémové návrhy pro výrobu.

ZW3D Pokrývá Veškeré Potřeby 3D CAD Návrhu za Polovinu Ceny SolidWorks

 

ZW3D pokrývá všechny funkce, které potřebujete pro 3D konstruování. Zahrnuje náčrt, objemové a plošné modelování, sestavu a 2D náčrt. Data návrhu jsou 100% editovatelné pomocí parametrů a vztahy mezi dílem, sestavou, výkresem a CNC nástrojem zůstanou vždy aktuální, snižují čas revizí a také možnost lidských chyb. Integrovaný převodník souborů umožňuje uživatelům znovu použít stávající návrhy z různých formátů (SolidWorks, Catia a mnoho dalších). ZW3D CAD/CAM řešení vám zajistí bezproblémové návrhy pro výrobu.

 

Stáhněte a vyzkoušejte ZW3D (30denní zkušební verze zdarma)

 

Napište si o nabídku!


1) Jednoduché použití a naučení

ZW3D nabízí jednoduché použití - intuitivní ribbonové rozhraní. To zkracuje uživatelům čas učení a umožňuje jim rychlé dokončení modelování pouze s několika kliknutími. Integrované ZW3D Show-n-Tell tutoriály umožňují uživatelům zaučení v softwaru přímo ve vaší firmě.


2) Opětovné použití 2D a 3D dat

S integrovaným převodníkem nebude již komunikace s partnery děsivou výzvou. Podporuje import souborů z Catia V4/5/6, NX, Creo, SolidWorks, SolidEdge, Inventor, STEP, PARASOLID, STL, IGS, DWG a ACIS. Poté mohou být soubory uloženy jako Z3 soubory nebo Catia V4/5 a další. Podpora mnoha formátů umožňuje každodenní komunikaci s menší ztrátou dat.


3) Univerzální 3D Schopnosti Modelování

3.1. Parametrický Návrh
Parametrické funkce automaticky aktualizují výkresy v ZW3D je-li provedena revize v dílu, sestavě, BOM nebo 2D výkresu. Ušetří vám čas, který byste strávili přepracováváním a předchází lidským chybám během revize.

 

Náčrt

 

Hotový tvar

3D modely v podstatě začínají z 2D náčrtů. Náčrt ušetří hodně času ve vytváření základních náčrtů jako štěrbina, U-sekce atd.

 

S Hotovým tvarem jako Blok, Cylindr, Kužel, Koule a Elipsoid, se stanou díly bez náčrtů jednodušší a méně časově náročné.

Zabudovaný hotový návrh ZW3D   Zabudovaný hotový tvar_ZW3D3.2 Plošné Modelování
Rychlejší a jednodušší generování vysoce kvalitních povrchů díky 3D drátovým modelům a povrchovým nástrojům. Zatímco nástroje zakřivení pomáhají rozpoznat kvality křivek a povrchů v průběhu operace, kontinuální křivky poskytují hladký povrch.

Vysoce kvalitní Kvalifikované Povrchové Modelování

Vysoce kvalitní Plošné Modelování


3.3 Hybridní Modelování Objemu-Povrchu
ZW3D Hybridní Modelování Objemu-Povrchu, dává uživatelům více možností v 3D modelování. Příkazy objem a povrch mohou být použity pro geometrii objemu a povrchu bez omezení. Uživatelé se mohou soustředit na to, co chtějí navrhnout, spíše než jaký příkaz by měl být použit. Nástroje Morfování a Flexi nabízí jednodušší a flexibilní způsob pro vytvoření komplexního návrhu.

Hybridní modelování objemu-povrchu_ZW3D

Hybridní modelování objemu-povrchu.

 

hybridní modelování_ZW3D 2014_video   Morfování_ZW3D 2014   flexi nástroje_ZW3D 2014

Hybridní modelování

 

Morfování

 

Flexi nástroje

 


4) Sestava

Když jsou komponenty přidány do sestavy, jsou zformovány vztahy. Tyto vztahy jsou graficky zobrazeny ve stromě sestavy. Komponenty jsou parametricky propojené pomocí omezení zarovnání. Jakákoliv revize komponentů bude automaticky aktualizována v sestavě. Před dokončením, zajistěte správnost výsledku sestavy Kontrolou Přesahů a Nástroje Animace.

sestava_ZW3D   Kontrola přesahů_zw3d

Sestava

 

Kontrola přesahů

 5) 2D navrhování

2D List je přímo spojen s 3D modelem. Aktualizace do 3D modelu bude automaticky promítnuta do 2D listu. 2D asociativní pohledy lze automaticky vytvořit s projekcí, dělením a detaily. Kótování a Anotace zahrnuje standardní ANSI, ISO, DIN, JIS a GB, stejně jako podpora pro zákazníka. Uživatelé mohou generovat tabulky Kusovníku (BOM), Díry a Elektrody s automatickými balónky. Pro vylepšení efektivity designu můžete uživatelsky upravit symboly, vzory šraf 2D šablony listu.

2D navrhování_zw3d

 

6) Přátelský Rozpočet

ZW3D nyní nabízí příznivější cenu pro uživatelé. Zahrnuje většinu funkcí Solidworks. ZW3D je dostupné za polovinu ceny Solidworks.

_________________________________________________________________________________________________________

Přídavné funkce pro rozšíření vašich možností.


Modul Návrh Formy
Zabudovaná aplikace návrhu formy pokrývá celý jeho proces. Všechny data budou po revizi synchronizována. Ne-objemové dělení formy bez hojení samo o sobě vyniká a také výrazně zkracuje čas vyhodnocení nákladů a cenové nabídky.


Modul Obrábění
ZW3D je integrované CAD/CAM řešení, které zahrnuje 2x-5X obrábění. Technologie Rychlého frézování automaticky určuje jednotné zatížení řezání a rychlosti posuvu a poskytuje účinnější obrábění.

 

Stáhněte a vyzkoušejte ZW3D (30denní zkušební verze zdarma)

 

Napište si o nabídku!

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info