CZ SK

ZW3D v dřevozpracujícím průmyslu

... jediným limitem je vaše představivost!

Použití ZW3D v Dřevozpracujícím průmyslu

Během několikaletého vývoje se dřevozpracující průmysl vyvinul z čistě mechanicky vyráběných produktů až k produktům, které jsou obráběny NC dřevoobráběcími stroji. Stal se více a více populárnější a zařadil se mezi nejvýznamnější technické průmysly. Po celém světě se CAD a CAM technologie hojně využívá jak pro vylepšení kvality a technického provedení dřevoobráběcích strojů tak i pro navrhování a obrábění.

... jediným limitem je vaše představivost!

 

V tomto článku, bude ZW3D CAD/CAM software ... vše-v-jednom ... představen pro aplikaci v dřevozpracujícím průmyslu.

Se ZW3D můžete navrhnout a sestavit skříň s panelem, simulovat jeho pohyb a zkontrolovat jeho interference, které budou přispívat pro nalezení problému před provedením.

rendereing kabinetu_zw3d 2014

Obrázek 1: renderování skříně

 

Pomocí použití tohoto softwaru také provádíte renderování modelu, abyste ukázali zákazníkovi vizuální obrázky (jak je zobrazeno na obrázku 1). Jednoduchým ovládáním můžete dle vaší potřeby změnit strukturu skříně (např. dřevo, plast, plech) nebo nakreslit lavici, kterou můžete usadit do Vámi určeného pozadí např. výstavní stánek, supermarket, místnost (viz obrázek 2).

 

změna pozadí_ zw3d 2014

Obrázek 2: Změna pozadí návrhu výkresu v ZW3D s velkým pohodlím

 

V obrábění může návrhář použitím funkce reliéf, která je široce používána v profesi dřevoobráběcích strojů, navrhnout v ZW3D přesnou řezbu.

 

vyřezávání vzoru_zw3d 2014

Obrázek 3: vzor řezby se ZW3D - rychá akce

 

Další důvod, aby bylo ZW3D použito pro obrábění je, že může pomoci dokončit dřevařskou výrobu a druhy nábytku, zahrnující hrubování a dokončování, tak jak je zobrazeno na obrázku 4.

hrubování a dokončení_zw3d

Obrázek 4: ZW3D - hrubého obrábění až po dokončení obrábění

 

A co více, ZW3D může dosáhnout až multi-obrábění, jako 4 osé a 5 osé obrábění, tak jak je na obrázku 5.

 

hlava Budhy_obrábění_4 osy_ZW3D

Obrázek 5: zpracování hlavy Buddhy s čtyř osou za použití ZW3D

 

Navíc může ZW3D poskytnout vlastní nastavení pro dřevozpracující průmysl pomocí speciální obráběcí metody zpracování a procesů, které zvýší přesnost návrhu a obrábění.

Pomocí integrace s CNC stroji zpracuje ZW3D šablonu vhodnou pro výrobky ze dřeva, což může zkrátit čas a optimalizaci parametru návrhu. Stroj může přímo použít STL soubory pro čtyř osé obrábění, upravit kontaktní úhel nástroje pro vylepšení kvality povrchu a zjednodušit tím vyřezání do dřeva.

Obrábění ZW3D

ZW3D, jeden z předních světových dodavatelů moderních CAD / CAM řešení pro výrobní průmysl, vyhovuje požadavkům zákazníků v oblasti dřevoobráběcích strojů - projekt zpracujete od návrhu až po jeho výrobu. Tím snižíte náklady na pořízení softwaru a zlepšíte konkurenceschopnost Vašich výrobků.


ZW3D Videa - youtube - Chcete-li vědět více ohledně toho jak navrhnout produkt v ZW3D, podívejte se na videa (youtube.cz), která Vám pomohou:

ZW3D knihovna (ZW3D library) - zde jsou k dispozici volně stažitelné modely zpracované v ZW3D.

ZW3D komunita - Google+ - Staňte se i vy členem a získávejte všechny informace o ZW3D.

 

O ZW3D

ZW3D, vše-v-jednom, je dostupné CAD/CAM řešení, které umožní dokončit koncept produktu v integrovaném, spolupracujícím prostředí. Vlastní Overdrive™ jádro poskytuje 3D díl a sestavu modelování, 2D produkty výkresů, reverzní inženýring, simulaci pohybu, návrh formy a integrované CNC obrábění. Zjednodušuje proces návrhu od konceptu do dokončení.

Zdarma stáhnout a vyzkoušet ZW3D

(30 denní zkušební verze)Více o ZW3D: www.zwsoft.cz

 

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info