CZ SK

ZW3D 2015 Beta

Vylepšené nástroje pro snadné konstruování & obrábění! Zkoušejte a testujte!

ZW3D 2015

ZW3D 2015 Beta vydáno: Vylepšené nástroje pro snadné Konstruování & Obrábění

ZWSOFT - Jeden z předních světových dodavatelů CAD/CAM řešení pro výrobní průmysl vydal novou, zatím jenom zkušební, verzi ZW3D 2015 Beta. Přináší nové funkce a mnohá vylepšení, která minimalizují režijní náklady a maximalizují produktivitu konstruování a výrobního procesu.

Vylepšené a mnohem flexibilnější 3D modelování díky uživatelům, kteří nám dávají zpětnou odezvu = VÝVOJ JE ŘÍZEN UŽIVATELI ZW3D!

ZW3D 2015 Beta verze technicky zhodnodila každý aspekt ZW3D CAD funkcí:
- nově vyvinutý "Auto File Recovery" pro obnovení neuložených změn z nečekaných pádů
- aktualizovaný překladač souborů – zlepšení léčení u importovaných souborů až o 40%
- nová kontrola interferencí pro zlepšení modelování sestav a mnoho dalších vyspělejších modelovací nástrojů pro flexibilní a interaktivní prostředí návrhu.
Cílem těchto uživatelských optimalizací ZW3D je, aby Vaše každodenní konstrukční úkoly byly jednodušší a pomáhali uživatelům vyvíjet konkurenceschopné produkty a to s nižším rozpočtem a kratší dodací lhůtou.

 

Náčrt - ZW3D 2015            Rozložený pohled - ZW3D 2015              Uložit upravený - ZW3D 2015

 

Zvýšení rychlosti CNC Obrábění a uživatelsky příjemnějšíi vylepšení!
Pokud jde o CAM modul, ZW3D 2015 Beta poskytuje nové a vylepšené nástroje, které mohou výrazně zvýšit kvalitu výrobků a výroby a ŠETŘÍ TAK ČAS PROGRAMOVÁNÍ. Hrubování je dobrým důkazem.

Lepší detekce oblasti = stabilnější a přesnější požadovaná dráha nástroje pro hrubování přímo ve 3D provedení = kratší čas obrábění

Kromě toho je získána delší životnost a lepší kvalita povrchu díky rekonstruované dráze nástroje, lepšího vedení do a ven a nově přidaného frézování s 5 výpočty na STL. A toto vše generuje snadnější a rychlejší CNC programovací prostředí pro jednoduché obrábění a komplexní geometrii.

 

Detekce oblasti - ZW3D 2015      Rampa - ZW3D 2015

 

"Tato verze ZW3D 2015 Beta Vás nezklame. Je plná užitečných funkcí, které pomáhají zvyšovat kvalitu výrobků, snížení nákladů a snížení konstrukčního a výrobního času," řekl Colin Lin, viceprezident a ředitel ZW3D pro zahraniční obchod.

 

Stáhnout a vyzkoušet

ZW3D 2015 Beta

(30denní zkušební verze)

        

Více informací
o ZW3D 2015

 

O ZW3D CAD/CAM
ZW3D, integrované řešení CAD / CAM, je určen pro celý proces vývoje výrobku. Má nejrychlejší jádro pro hybridní modelování objemového povrchu, neobjemového dělení forem a chytrou taktiku 2 až 5 osého CNC obrábění. Přináší zákazníkům nekonečné výhody, jako je snížení nákladů, optimalizované pracovní postupy v konstruování a zvýšení efektivity.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info