CZ SK

ZÁLESÍ a.s. – závod PLASTY - nástrojárna

Přidáno: 11.11.2014 14:54:23 Počet shlédnutí: 1840

11 Listopad 2014

Obor: Výroba forem pro plastikářský průmysl, vstřikování termoplastů.

ZÁLESÍ a.s. – závod PLASTY - nástrojárna

Co vyrábíte: Vyrábíme formy pro hlavně pro automobilový průmysl, ale nedílnou součástí výroby jsou formy pro potravinářský a elektrotechnický průmysl a obalové díly.


K čemu ZW3D používáte: Na začátku jsme software ZW3D, používali k náhledu na 3D data pro zpracování cenových nabídek a také k jednoduché úpravě modelu 3D dat , např. smazaní nepotřebného rádiusů, vytvoření odlehčení apd.  Postupem času, jsme se propracovali k modelování elektrod tvarů, které používáme pro elektroerozivní obrábění. Zde je ukázka elekrody, která byla modelována v softwaru ZW3D.

 reference ZW3D - Zálesí a.s. - závod plasty - nástrojárna

Které funkce využíváte nejvíce: Jelikož se jedná o plně parametrický modelář, nejčastěji používáme booleovské operace. Tzn. že jsi načteme model od konstrukční kanceláře, odečteme tvar a poté s pomocí funkcí odsazení, povrchu , zjednodušit , sloučit vytvoříme model elekrody, který lze použít na výrobu.

V čem vidíte největší přínos ZW3D pro Vaši firmu: Největší přínos, vidím v ceně produktu. Za velmi malou cenu „používáme verzí Lite“ se jedná o software s plně parametrickým modelářem. Dalším velkým přínosem je možnost otevíraní nejnovější typů modelových souborů jako jsou Catia, SolidWorks, Parasolid, Stp a mnohé další.


Proč jste si vybrali právě ZW3D (výhody/nevýhody):

Výhody:

   - plně parametricky modelář

   - nízká cena

   - softwarová podpora

   - načítaní nejnovějších interface Catia, Stp, Xt, Igs,Dwg,Dxf, Stl 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info