CZ SK

Setkání uživatelů ZWCAD/ZW3D

Vše se vydařilo!!!

V minulém týdnu proběhla v Ostravě ve Vědecko-technologickém Parku dvě setkání uživatelů produktů společnosti ZWSOFT.

fV úterý 6.12. se setkali uživatelé ZWCAD, kterým byla představena verze ZWCAD 2017, její možnosti a nadstavby. Představené funkce a novinky si všichni mohli vyzkoušet na svých počítačích. Po obědě si zájemci mohli prohlédnout firemní zázemí - taková malá exkurze. A v odpoledním programu technik ZWCAD předvedl několik zajímavých tipů a triků, které urychlí a zjednoduší práci v ZWCAD.

 

Setkání uživatelů ZW3D proběhlo ve čtvrtek 8.12. a všichni mohli vidět novinky zbrusu nové verze ZW3D 2017, která vyšla začátkem prosince. Zde si také všichni vyzkoušeli všechny ukázky na vlastní kůži na svých počítačích. Byla také představena nová aplikace pro prohlížení, analýzu, úpravu a převod dat z CAD programů - program CADbro (www.cadbro.cz).

 

I ve čtvrtek mohli účastníci navštívit naše kanceláře, které jsou od září součástí Vědecko-technologickéh parku v Ostravě Porubě. Součástí firemních prostor je i malá dílna s frézkou, soustruhem, 3D tiskárnou a 3D skennery. Naši technici ZW3D předvedli na těchto obráběcích strojích živou ukázku soustružení, která byla součstí. Stroje využíváme pro zaškolování.

 

Po celou dobu vládla skvělá nálada a doufáme, že se v příště setkáme ještě v hojnějším počtu.

 

Všem zúčastněným děkujeme!

 

Tým CADservis

 

 

_____________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

ZWSOFT CZ - oficiální zastoupení společnosti ZWCAD Software Co., Ltd. (Všechny loga a názvy jsou majetkem společnosti ZWCAD Software Co., Ltd.)
×

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info