CZ SK

  • web
  • zwcad 2020
  • edu lic
  • Previous
  • Další

OHL ŽS a.s.

Přidal: Počet shlédnutí: 1831

Na postech přípravy a stavbyvedoucí všech stupňů plně využíváme program ZWCAD.

OHL ŽS a.s.

Ve své pracovní náplni ve společnosti OHL ŽS a.s. jako koordinátor TZB, a kolegové na postech přípravy a stavbyvedoucí všech stupňů plně využíváme program ZWCAD, jak pro kontrolu elektronicky dodané technické dokumentace, tak i pro eventuelní úpravy a nové návrhy technického řešení přímo na jednotlivých stavbách. Výhody ZW CAD programu, které  jsou z mého hlediska prioritou, je známé prostředí kreslícího SW na platformě AutoCAD, které je graficky skoro totožné s AutoCADem 2006, 2007 a tím pádem používání ZWCAD uživatelům, kteří jsou obeznámeni s kreslícím programem AutoCAD nezpůsobí žádné potíže. Další přednost ZWCAD je vybavení moduly, které obsahuje AutoCAD v plné verzi, ale za podstatně vyšší finanční náklady.

V dnešní době, která je pro výrobu a obzvlášť pro stavebnictví ztížena probíhající ekonomickou krizí je velice důležitá pořizovací cena, cena tohoto produktu ve srovnání s obdobným SW je v daných podmínkách bezkonkurenční. Dalším důležitým prvkem je úzká konzultace s uživateli ZWCADu a eventuelní jejich připomínky pro vylepšení a zdokonalení funkčnosti programu vývojoví pracovníci zakomponují dle možnosti do nastávající inovační verze.

Poskytnutí možnosti typu licencí ZWCAD je oproti AutoCADu  pro uživatele velice praktické a komfortní.

Přeji nám všem uživatelům ZWCAD do budoucna, aby filozofie a přístup vývojové a obchodní skupiny pokračoval v budoucnu ve stejné kvalitě a těším se na další inovační verze a spolupráci."

S pozdravem

Bohumír Lisý – specialista TZB  OHL ŽS a.s.

 

OHL ŽS, a.s.

závod pozemního stavitelství

divize Stavitelství Praha

Olšanská 1a

130 00 Praha 3

e-mail: blisy@ohlzs.cz

tel.: 296 761 172, fax: 296 761 142, mobil:602 141 033

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info