CZ SK

  • web
  • zwcad 2020
  • edu lic
  • Previous
  • Další

IVAR a.s.

Přidal: Počet shlédnutí: 1941

ZWCAD pro výkresové dokumentace pro stavebně technické projekty a elektrotechnická schémata zapojení systémů.

IVAR a.s.

ZWCAD využíváme již řadu let pro účely tvorby výkresové dokumentace pro stavebně technické projekty a elektrotechnická schémata zapojení systémů, které vyvíjíme a instalujeme. Vše jsou výkresy ve 2D. Důvodem volby tohoto produktu byla jeho cenová přijatelnost, vysoká kompatibilita základního souborů funkcí se SW AutoCAD a především schopnost otevřít a zpracovat široké pole verzí výkresů formátu DWG i dalších, které se v běžné praxi vyskytují. Volba na ZWCAD padla i pro jeho kompatibilitu obsluhy, tedy příkazové sady která je kompatibilní s AutoCADem, a proto přechod na tento produkt byl velmi snadný.

ZWCAD v průběhu času prošel rozsáhlým vývojem a jeho poslední verze hodnotíme jako velmi solidní produkt, který již vyhovuje stabilitou, rychlostí odezvy a pracovními nástroji, které jsou nezbytnou součástí efektivní práce projektanta.

V současné době využíváme produkt aktivně na dvou pracovištích a plně nám vyhovuje.

Ocenili bychom dispozici ucelené knihovny elektro komponent podle platných norem, nicméně tento nedostatek jsme si již zasuplovali vlastním designem jednotlivých prvků. V ostatních směrech nemáme k produktu s ohledem na naše potřeby žádných výhrad a jsme s ním provozně velmi spokojeni."

S přátelským pozdravem

Ing. Antonín Škopec - jednatel 

 

IVAR a.s.

Bílkova 127, 290 01 Poděbrady

Tel: 325 610 181, 325 611 018

Fax: 325 610 505 E-mail: ASkopec@ivar.cz

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info